Kolaż zdjęć do kuchni

Dekorowanie pomieszczeń nie musi być drogie. Można do tego wykorzystać najbardziej osobiste przedmioty, jakie skrywają szuflady, czyli zdjęcia.  Z kilku wybranych fotografii tworzy się przepiękny kolaż.  Znakomicie pasują do każdego wnętrza, zarówno do salonu, jak i do kuchni. Umiejętnie dobrany kolaż może być  najbardziej dynamicznym i najważniejszym elementem aranżacji wnętrz.

Kolaże – chętnie wybierany sposób dekoracji ścian

Eleganckie kolaże  ze zdjęć stały się ogromnie popularne w aranżacji wnętrz. Dodają indywidualizmu w wystroju pomieszczenia,  sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej dynamiczne i pełne pozytywnej energii. Na ścianach świetnie prezentują się kolaże ze zdjęciami zwierząt, miast, roślin, ciekawych miejsc czy efektownych zjawisk przyrody oraz zestaw zdjęć rodzinnych lub zakochanej pary. Sekret kolażu tkwi w łączeniu zdjęć – jest to zrobione w taki sposób, aby stwarzało wrażenie, że jedno zdjęcie przechodzi w drugie. Dzięki temu tworzy się kompozycyjna całość.  Kolaże zdjęć pasują do salonu, sypialni, dużego, kuchni oraz  i widnego przedpokoju.

Kolaż – element budujący nastrój

Umiejętnie dobrany kolaż  przyciąga spojrzenia gości i buduje nastrój, ożywia przestrzeń i pokazuje zainteresowania domowników. W każdym pomieszczeniu można umieścić tematyczny kolaż ze zdjęć. W kuchni mogą być to zdjęcia  osiągnięć kulinarnych członków rodziny, fotki ze wspólnego gotowania, grillowania, spotkań przy stole lub fotografie z wakacyjnych wojaży, w których głównym tematem jest posiłek. W pokoju dziecięcym można powiesić zdjęcia z wakacji, zawodów, wręczenia nagród, czy też kolaż ze zdjęć wykonanych przez dziecko. W salonie doskonale będą wyglądać kolaże  ze zdjęć rodzinnych (uroczystości, ważnych momentów, podróży, itp.). Sypialnia to idealne miejsce na kolaż romantycznych zdjęć. W przedpokoju można powieść plakat z kolażem z fotografiami krajobrazów, zabytków, miast itp. Możliwości wykorzystania kolażu we wnętrzach są nieograniczone. Zawsze wychodzi z nich ciekawa dekoracja ściany. Mogą być to zdjęcia wykonane na jednej sesji zdjęciowej, np.: ślubne lub  fotografie zrobione w różnym czasie połączone jakimś motywem lub nie. Zdjęcia można poukładać w dowolne kształty, np.: serduszko, prostokąty, gwiazdę, kwadraty, koło.

Apetyczne zdjęcia

Kolaż zdjęć do kuchni to znakomity sposób na wyróżnienie najpiękniejszych zdjęć o tematyce kulinarnej i na zachowanie w pamięci najsmaczniejszych potraw, jakie powstały w domowej kuchni.  Świetnym pomysłem jest także kolaż zdjęć kwiatów, ziół, czy grzybów, np.: zdjęcia rodziny z grzybobrania. Kolaż ze zdjęć w kuchni przypomina domownikom, że kuchnia jest sercem domu.

Kolaż na prezent

Czasem zastanawiamy się co kupić na rocznicę związku, urodziny, imieniny, zakończenie roku, czy przejście współpracownika na emeryturę.? Chcemy, aby było to coś nieszablonowego, indywidualnego, jednym słowem wyjątkowego. Kolaż zdjęć do kuchni to prezent uniwersalny Ucieszy zarówno babcię, jak i przyjaciółkę.