citizenq1-2022pilotca0790-83e_wp

Zegarki Festina i Citizen to bardzo znane marki na światowym rynku zegarków. Posiadają piękny wygląd, design i wiele funkcji. Zegarki Festina to dzieła sztuki, wykonane w stylu tradycyjnym z nowoczesnym wzornictwem. Natomiast zegarki Citizen to idealne rozwiązanie dla osób, poszukujących czasomierza o ciekawej stylistyce i ekologicznej technologii. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie prestiż i mobilność urządzenia. Jaki zegarek męski wybrać? Jakie funkcje wyróżniają zegarki Citizen i Festina?

Japońska dokładność czy hiszpański design? Jaki zegarek męski wybrać?

Zastosowanie niezawodnych, najnowszych technologi w japońskich zegarkach sprawiło, że stały się niezwykle popularne na całym świecie. Zegarki z serii Seiko i Citizen to dosyć konkurencyjne marki w podobnych standardach produkcyjnych. Zegarki Citizen posiadają solidne, solarne mechanizmy, natomiast czasomierze z serii Seiko to świetny wybór dla miłośników manufakturowych, automatycznych mechanizmów. Mechanizm NH35 to standardowy mechanizm znany i doceniany na całym świecie wśród klientów.

festina-zegarek-meski.jpg

Jakimi funkcjami wyróżniają się zegarki Citizen?

Zegarek Citizen to innowacyjny projekt, który jako jeden z pierwszych na rynku czasomierzy został wyposażony w mechanizm ładowania światłem. Posiadają technologię Eco Drive, dzięki czemu mogą działać bez doładowania przez okres około pół roku. Ponadto urządzenia wyposażono we wskaźnik naładowania baterii EOL. Zegarki Citizen posiadają mechanizm solarny oraz funkcję Satellite Wave, która odbiera sygnały GPS, dzięki czemu samodzielnie koryguje datę i godzinę w zaledwie trzy sekundy. Przedsiębiorstwo Citizen Watch Company słynie z tego, że w swoich czasomierzach instaluje funkcję Radio Controlled, która znana jest z wysokiej dokładności. To system, który samodzielnie ustawia godzinę poprzez użycie fal radiowych, które pobierają sygnał z najbliższych zegarów atomowych. Sprawia to, że korygują bezbłędnie datę oraz czas w urządzeniu.

Szeroka oferta zegarków Citizen ma funkcję sterowania radiowego w wielu wersjach, począwszy od serii Promaster Aqualand wodoszczelnością klasy diver, aż po zegarki z serii Eco-Drive, które cechują się zróżnicowanym wykończeniem. Czasomierze Citizen to gwarancja pełnej funkcjonalności na co dzień. Urządzenia zostały podczas produkcji wyposażone w chronografy, wskaźniki czasu 24- godzinnego, dokładne datowniki oraz możliwość wyświetlania czasu w danej strefie czasowej. Zegarki męskie Citizen to połączenie nowoczesnego designu z najnowszą technologią, co przekłada się na estetykę i funkcjonalność czasomierzy. W zegarkach diver japońska manufaktura zadbała o czytelność swoich urządzeń, poprzez użycie luminescencji na wskazówkach i indeksach. Najbardziej powszechne funkcje w zegarkach Citizen to system Eco-Drive, Radio Controlled i Satellite Wave- Air.

citizen-zegarek.jpg

Hiszpański temperament zegarków Festina

Festina to hiszpańska marka, która podbiła światowy rynek zegarkowy. Aktualnie czasomierze sprzedawane są w ponad 90 krajach na pięciu kontynentach. Osiągnięcie takich wyników sprzedaży wynika z indywidualnego podejścia do klienta. Firma dba o klientów podczas zakupu, ale i po zakupie. Siedziba firmy znajduje się w pięknej i słonecznej Barcelonie. Właśnie w tym mieście produkowane są zegarki Festina. W Szwajcarii znajduje się zaplecze technologiczne, natomiast filie firmy znajdują się w wielu krajach europejskich takich, jak Niemcy, Włochy, Belgia, Holandia, Polska i Czechy. Zegarki produkowane są z najwyższej klasy materiałów i przy wykorzystaniu najnowszych technologi. Wpływa to na wysoką jakość produktów marki Festina. Dokładne uderzenie w potrzeby klienta oraz podbój rynku sprawiają, że to Festina znajduje się na podium wśród producentów ze swojej półki cenowej.

Wiele projektów Festiny to produkty o eleganckim i luksusowym wyglądzie. Przepiękne zdobienia za pomocą kryształków i delikatny szlif są znakiem rozpoznawczym zegarków Festina. W damskich zegarkach Festina zastosowano podczas produkcji połyskującą stal szlachetną, brokat rozświetlający tarczę oraz ozdobne kryształki. Zegarki Festina to wysoka jakość dodana do szyku i elegancji. Czasomierze hiszpańskiego producenta cechuje niezłomny i sportowy charakter, ponieważ marka angażuje się w świat sportu. Zegarki tej firmy pełnią ważną funkcję podczas francuskich wyścigów kolarskich. Ich zadaniem jest dokładny pomiar czasu.

festina_F20150_2.jpg

Zegarki Festina i Citizen to świetny wybór dla mężczyzn!

Zegarki hiszpańskiego producenta Festina to idealny wybór dla zadbanych mężczyzn. To wspaniały dodatek na uroczystości, na które wypada włożyć garnitur lub elegancki ubiór. To również idealna opcja dla miłośników gór, ponieważ zegarki te cechuje niezwykła wytrzymałość i renoma w branży. Wszystkie produkty z tej serii cechuje wiele wspaniałych atutów, co sprawia, że sprostają każdym oczekiwaniom klienta. Natomiast stylistyka zegarków Citizen sprawia, że idealnie się wkomponują w eleganckie stylizacje. To również świetny wybór dla klienta, który ceni sobie ochronę środowiska, ponieważ w zegarkach zastosowano ekologiczną technologię.